Svetaines struktura
2018-11-16

Lietuvos moksleivių dainų šventė

2014-10-17

lmds2

Nuoroda į svetainę

 logo2016

 

Atnaujintas Moksleivių dainų šventės tinklapis

Atnaujintame Moksleivių dainų šventės tinklapyje jau galima rasti informaciją apie 2016 metų liepos mėn. Vilniuje vyksiančią  8-ją Lietuvos moksleivių dainų šventę.

Pradėtas pasirengimas 2016 m. Lietuvos moksleivių dainų šventei
2013 m. spalio 11 d. Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje organizuotas kūrybinės  grupės pasitarimas dėl 2016 m. Lietuvos moksleivių  dainų šventės koncepcijos. Pasitarimo dalyviai pasidalino įžvalgomis apie 2012 m. Lietuvos moksleivių dainų šventės patirtį, pasiekimus ir aptarė  naujas Dainų dienos, Šokių dienos ir Ansamblių vakaro koncepcijos ir scenarijaus idėjas.

Respublikinis šokio kolektyvų festivalis
2013 m. lapkričio 28 d. Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatre organizuojamas respublikinis šokio kolektyvų festivalis. Festivalyje dalyvaus vaikų ir jaunimo tautinių, liaudiškų, klasikinių, šiuolaikinių šokių kolektyvai iš Kauno, Kretingos, Mažeikių, Plungės, Šiaulių, Pabradės ir Vilniaus.

Respublikinis chorų festivalis
2013 m. lapkričio 30 d. Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos koncertų salėje organizuojamas respublikinis chorų festivalis. Festivalyje dalyvaus jaunučių, jaunių, berniukų, merginų, mišrūs chorai iš Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Utenos ir Vilniaus.RėmėjaiKunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


 Ponia Valdereza Lenktaitis 


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas


15min-logo


UAB 15min


LRT kultura

 

LRT Kultūra