Svetaines struktura
2019-02-22

Konsultacijos norintiems stoti į muzikos, baleto bei dailės skyrių

2019-02-19

Kvietimas mokytis

 Norintys dalyvauti šeštadieninėse muzikos skyriaus konsultacijose, prašome užpildyti paraišką ir siųsti ją el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  . Kilus klausimams kreipkitės į direktoriaus pavaduotoją muzikos ugdymui Eglę Čobotienę tel.    (85) 2100732, ar sekretorę Kristiną Bečelytę tel. (85) 2111207

Norintys dalyvauti baleto skyriaus konsultacinėse pamokose, prašome užpildyti paraišką ir siųsti ją direktoriaus pavaduotojui baleto ugdymui Eligijui Butkui el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

- stojantiems į modernų/šiuolaikinį šokį konsultacijas derinti asmeniškai su modernaus/šiuolaikinio šokio metodinės grupės pirmininke Lina Puodžiukaite-Lanauskiene el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Kilus klausimams kreipkitės į direktoriaus pavaduotoją baleto ugdymui Eligijų Butkų tel. (85) 2100766 arba į klasikinio šokio metodinės grupės pirmininkę Deimantę Karpušenkovienę el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  ir modernaus/šiuolaikinio šokio metodinės grupės pirmininkę Liną Puodžiukaitę-Lanauskienę el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Norintys dalyvauti dailės skyriaus konsultacinėse pamokose, prašome užpildyti paraišką ir siųsti ją direktoriaus pavaduotojui dailės ugdymui Vyteniui Baurai el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Kilus klausimams kreipkitės į direktoriaus pavaduotoją dailės ugdymui Vytenį Baurą tel. (85) 2100756

Laukiame jūsų.

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis