Svetaines struktura
2018-07-21

Mokinių priėmimo 2018–2019 m. m. rezultatai

2018-06-25

PRIĖMIMO Į NACIONALINĘ MIKALOJAUS KONSTANTINO ČIURLIONIO MENŲ MOKYKLĄ TVARKOS APRAŠAS


DAILĖS SKYRIUS

1 KLASĖ

 

Eil.nr.

Pavardė

Vardas

 

1

Baliukonytė

Ugnė

 

2

Burbulis

Vėjūnas Nikodemas

 

3

Černiauskaitė

Emilija

 

4

Damkevičiūtė

Upė

 

5

Daugnora

Matas

 

6

Grudzinskaitė

Dalia

 

7

Laurinavičius

Karolis

 

8

Okulič-Kazarinaitė

Lina

 

9

Puzinaitė

Matėja

 

10

Raubaitė

Ditė

 

11

Rinius

Dominykas

 

12

Tiškevičiūtė

Aistė

 

13

Uogintaitė

Mija

 

14

Urbanavičiūtė

Justė

 

 

DAILĖS SKYRIUS

VYRESNĖS KLASĖS

 

Eil. nr.

Pavardė

Vardas

Klasė

 

1

Čepulytė

Meda

5

 

2

Dūdaitė

Kotryna Sofija

5

 

3

Kašinska

Paulina

5

 

4

Kavaliauskas

Merkys

5

 

5

Markuckaitė

Melita

5

 

6

Mizeikytė

Živilė

5

 

7

Sinkevičiūtė

Barbora

5

 

8

Starkutė

Viltė

5

 

9

Urbonas

Markas

5

 

10

Vencevičiūtė

Almantė

5

 

11

Novikaitė

Meda

5

12

Tarabildaitė

Smiltė

6

 

13

Diska

Mikalojus

7

 

14

Karosas

Titas Vėjas

7

 

15

Radzevičiūtė

Modesta

9

 

16

Žiauberytė

Luka

9

 

17

Šeinauskaitė

Lukrecija

10

 

18

Tabokaitė

Vykinta

10

 

 

BALETO SKYRIUS

1 KLASĖ

 

Eil. nr.

Pavardė

Vardas

 

1

Arcimavičiūtė

Leila

 

2

Buivydovič

Sergej

 

3

Golubevas

Mykolas

 

4

Korsakaitė

Patricija

 

5

Kubiliūtė

Jorė

 

6

Norvaišaitė

Faustina Marija

 

7

Petravičiūtė

Rugilė

 

8

Tomilinas

Motiejus Samuelis

 

9

Venckevičius

Timotiejus

 

10

Wolf

Fabius

 

11

Zinkevičiūtė

Liepa

 

 

BALETO SKYRIUS

VYRESNĖS KLASĖS

 

Eil. nr.

Pavardė

Vardas

Klasė

 

1

Len

Smiltė

2

 

2

Samochvalovas

Andrius

3

 

3

Jančytė

Rūta

4

 

4

Kuisytė

Agota

5

 

5

Vaišvilaitė

Kotryna

5

 

6

Šulcaitė

Kamilė

5

 

7

Samaitė

Austėja

5

 

8

Rakauskaitė

Liepa

5

 

9

Izmailova

Marina

5

 

10

Diska

Vaitiekus

5

 

11

Skodminaitė

Smiltė

6

 

12

Daujotaitė

Tėja

7

 

13

Ūsaitė

Justina

7

 

14

Čuvykinas

Vadim

7

 

15

Andruškevič

Dorota

8

 

16

Rudych

Kotryna

11

 

BALETO SKYRIUS

MODERNAUS ŠOKIO TECHNIKA 

Eil. nr.

Pavardė

Vardas

Klasė

1

Andziulytė

Gabrielė

9

2

Gelžinytė

Augustė

9

3

Povilaitytė

Lėja

9

4

Štopaitė

Leta

9

5

Tretjakova

Alesia

9

6

Valasinavičiūtė

Deimantė

9

7

Šriubšaitė

Aura

10


Muzikos skyrius

     1-a klasė

 

Styginiai

1. Elija Plukytė

2. Vakarė Litvinaitė

3. Elžbieta Vaiciekiutytė

4. Elena Riškevičiūtė (arfa)

5. Jokūbas Venckus

6. Dainida Irena Blažytė

7. Saulė Kašėtaitė (čelė)

8. Lukas Baltinas (čelė)

9. Dovydas Pranas Kentra (čelė)

10. Adelė Vaišvilaitė

11. Inesa Narauskas

12. Marija Adelė Mickūnaitė

13. Dangė Siudikaitė

14. Gytė Lisauskaitė (čelė)

 

Pučiamieji

1. Kamilė Bakytė (mušam.)

2. Bernardas Normantas

3. Martynas Markauskas

4. Martyna Geigalaitė

5. Austėja Poškaitė

6. Nikolas Alankovič

7. Jonas Ąžuolas Kimbirauskas

8. Ula Usonytė

9. Mažvydas Černiauskas (mušam.)

10. Elena Augustinavičiūtė

 

Choras

1. Eglė Pociūtė

2. Aleksandras Povilas Jakutis

3. Smiltė Muzikevičiūtė

4. Rugilė Čereškaitė

5. Meda Dekaminavičiūtė

6. Žemyna Palionytė

7. Saulė Šimkutė

8. Dagnė Kuprevičiūtė

9. Eva Kavaliauskaitė

10. Estera Gritytė

11. Tija Lukošiūnaitė

 

Fortepijonas

1. Goda Cikanavičiūtė

2. Benediktas Bareikis

3. Ema Šilerytė

4. Jonas Jankauskas

5. Goda Abukauskaitė

6. Timotiejus Kasteckas

7. Ugnė Adelė Nakaitė

8. Geistė Čepulytė

9. Adelė Marija Abaravičiūtė

10. Emilija Rimkutė

  

Muzikos skyrius

Vyresnės klasės

 

Fortepijonas

1. Dalia Austėja Teišerskytė –į 2kl

2. Ana Marie Gustaitė – į 3kl

3. Elinga Stigaitė – į 3kl

4. Romalda Vadalapaitė – į 3kl

5. Beatričė Abariūtė – į4kl

6. Saulė Kundreckaitė – į 4kl

 

Styginiai

1. Augustas Teodoras Roch – į 4kl sm.

2. Kristina Vadalapaitė – į 2kl sm.

3. Kristina Bernadickaitė – į 9 kl altas

 

Pučiamieji

1. Vytautas Mykolas Vaišys (tromb.)

2. Kamilė Juškaitė

 

Choras

1. Adomas Pledas

2. Barbora Bareikytė

 

Muzikos kūryba

1. Elžbieta Mirinavičiūtė

2. Lina Buišaitė

3. Gabrielė Mickevičiūtė

 

INFORMACIJA PRIIMTIEMS Į MOKYKLĄ

 

1.      Priimti į mokyklą kandidatai iki birželio 22 d. pristato  trūkstamus dokumentus:

                   mokinio asmens bylos kopiją (jeigu mokykla formuoja),

                   mokinio sveikatos raidos istoriją (iš mokyklos) ir pažymą 027-1/A (originalą)

                   dvi nuotraukas (2,5 x 3,5)

                   pradinės mokyklos 4-tos klasės baigimo pažymėjimą (stojant į 5-ą klasę)

                   mokymosi pasiekimų pažymėjimą (stojant į vyresnes klases)

                   paso ir gimimo liudijimo kopijas (jeigu nepristatė stojant)

2. Sumoka už mokyklinę uniformą (su dokumentais pateikia mokesčio kvitą). Išsamiau apie uniformos įsigijimą.                                                                      

3. Pasirašo sutartį su mokykla.

Rėmėjai



Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


 



Ponia Valdereza Lenktaitis 


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas


15min-logo


UAB 15min


LRT kultura

 

LRT Kultūra