Svetaines struktura
2018-07-21

2017-18 m. m. peržiūrų tvarkaraštis

2018-05-17

DAILĖS SKYRIUS, egzaminų tvarkaraštis

Keliamieji egzaminai

1 kl. Piešimo egzaminas gegužės 14 - 15 d.
1 kl. Kompozicijos egzaminas gegužės 16 - 17 d.

2 kl. Piešimo egzaminas gegužės 14 - 15 d.
2 kl. Kompozicijos egzaminas gegužės 16 - 17 d.

3 kl. Piešimo egzaminas gegužės 14 - 15 d.
3 kl. Kompozicijos egzaminas gegužės 16 - 17 d.
 

5 kl. Kompozicijos egzaminas gegužės 21 - 22 d.
5 kl. Piešimo egzaminas gegužės 23 - 24 d.

6 kl. Piešimo egzaminas gegužės 22 - 23 d.
6 kl. Kompozicijos egzaminas gegužės 24 - 25 d.
 

7 kl. Kompozicijos egzaminas gegužės 21 - 22 d.
7 kl. Piešimo egzaminas gegužės 23 - 24 d.

9 kl. Kompozicijos egzaminas gegužės 23 d.
9 kl. Piešimo egzaminas gegužės 25 d.

11 kl. Piešimo egzaminas gegužės 22 d.
11 kl. Kompozicijos egzaminas gegužės 26 d.
 

Baigiamieji egzaminai 

4 kl. Piešimo egzaminas gegužės 21 - 22 d.
4 kl. Kompozicijos egzaminas gegužės 23 - 24 d.

8 kl. Piešimo egzaminas gegužės 24 d.
8 kl. Kompozicijos egzaminas gegužės 25 d.

10 kl. Kompozicijos egzaminas gegužės 26 d.
10 kl. Piešimo egzaminas gegužės 30 d.

12 kl. Baigiamieji egzaminai gegužės 16 d.

 

DAILĖS SKYRIUS, peržiūrų tvarkaraštis

1, 2, 3 ir 4 KLASIŲ II PUSMEČIO PERŽIŪRA VYKS 2018 GEGUŽĖS 18 DIENĄ

1 KLASĖ
8.00 – 8.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS
(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 401 PATALPOJE)
ATSAKINGA MOKYTOJA V.STAROŠIENĖ
8.40 – 9.00 TĖVŲ LAIKAS
9.00 – 10.00 VERTINIMAS

2 KLASĖ
10.00 – 10.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS
(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 401 PATALPOJE)
ATSAKINGA MOKYTOJA V.STAROŠIENĖ
10.40 – 11.00 TĖVŲ LAIKAS
11.00 – 12.00 VERTINIMAS

3 KLASĖ
12.00 – 12.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS
(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.STAROŠIENĖ, G.PLECHAVIČIUS
12.40 – 13.00 TĖVŲ LAIKAS
13.00 – 14.00 VERTINIMAS

4 KLASĖ
14.00 – 14.40 DARBŲ EKSPONAVIMAS
(PIEŠIMAS, KOMPOZICIJA EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: A.JURGELIONYTĖ VARNĖ, G.PLECHAVIČIUS
14.40 – 15.00 TĖVŲ LAIKAS
15.00 – 16.00 VERTINIMAS

 

5 KLASĖS II PUSMEČIO PERŽIŪRA VYKS 2018 GEGUŽĖS 28 DIENĄ

8.00 – 9.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS
9.00 – 9.30 TĖVŲ LAIKAS
9.30 – 12.00 VERTINIMAS

I GRUPĖ
(SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.AKSTINAS, R.VĖLIŪTĖ, J.BURKŠAITIS, R.MARTINĖNAS, V.BAURA

II GRUPĖ
(SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.NAUMAVIČIENĖ, J.BURKŠAITIS, R.MILKINTAS, L.BLAŽIŪNAS, R.MARTINĖNAS

III GRUPĖ
( SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI A.GARBAUSKO SALĖJE IR 1 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 106 PATALPOJE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: A.JURGELIONYTĖ VARNĖ, D.LIŠKEVIČIUS, R.KARPAVIČIENĖ, V.BAURA

GEGUŽĖS 28 DIENĄ 5D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

 6 KLASĖS II PUSMEČIO PERŽIŪRA VYKS 2018 GEGUŽĖS 28 DIENĄ

12.00 –13.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS
13.00 –13.20 TĖVŲ LAIKAS
13.20–16.00 VERTINIMAS

 I GRUPĖ

(SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 109 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: R.KARPAVIČIENĖ, R.MARTINĖNAS, G.AKSTINAS, L.BLAŽIŪNAS, V.BAURA

II GRUPĖ

(SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 103 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: J.BURKŠAITIS, V.ŽIRGULIS, R.KARPAVIČIENĖ, D.LIŠKEVIČIUS,  A.PAKALKA

III GRUPĖ

(SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI A.GARBAUSKO SALĖJE IR 1 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 106 PATALPOJE )

ATSAKINGI MOKYTOJAI: A.JURGELIONYTĖ VARNĖ,  I.TALMANTIENĖ, R.MILKINTAS, V.NAUMAVIČIENĖ

GEGUŽĖS 28 DIENĄ 6D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

7 KLASĖS II PUSMEČIO PERŽIŪRA VYKS 2018 GEGUŽĖS 29 DIENĄ

8.00 – 9.00 DARBŲ EKSPONAVIMAS
9.20 – 9.40 TĖVŲ LAIKAS
9.40 – 12.00 VERTINIMAS

I GRUPĖ
(SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, KERAMIKA 105 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: A.PAKALKA, , R.KARPAVIČIENĖ, J.IKAMAITĖ, G.AKSTINAS, A.ŽEMAITIS

II GRUPĖ
(SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI 4 AUKŠTO FOJĖ, KERAMIKA 105 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: J.IKAMAITĖ, R.MARTINĖNAS, R.KARPAVIČIENĖ, V.BAURA

III GRUPĖ
(SPALVININKYSTĖ, ESKIZAI, KOMPOZICIJA, PIEŠIMAS EKSPONUOJAMI A.GARBAUSKO SALĖJE IR 1 AUKŠTO FOJĖ, LIPDYBA 105 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: J.IKAMAITĖ, V.ŽIRGULIS, V.NAUMAVIČIENĖ, J.BURKŠAITIS, V.BAURA


GEGUŽĖS 29 DIENĄ 7D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

8 KLASĖ II PUSMETIS. IV PERŽIŪRA VYKS 2018 GEGUŽĖS 22 DIENĄ

7.30 – 9.00 VAL. DARBŲ EKSPONAVIMAS
9.00 – 9.30 VAL. TĖVŲ LAIKAS
9.30 –12.30VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS A.GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA   

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ, GRAFIKA, GRAFIKOS KOMPOZICIJA – DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: A.BALTRŪNAS, V.BAURA ,R.MARTINĖNAS, R.VĖLIŪTĖ

II GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA 

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ - DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ.SKULPTŪRA,
SKULPTŪROS KOMPOZICIJA –106 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.JUSIONIS, D.LIŠKEVIČIUS, A.PAKALKA, D.KATINAS

III GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA  

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ– DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ. DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA – 307 PATALPOJE)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: R.MILKINTAS, A.JURGELIONYTĖ VARNĖ, R.KARPAVIČIENĖ, T.DUMBRAUSKAS

IV GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA 

(ESKIZAI, SPALVININKYSTĖ, TAPYBA, TAPYBOS KOMPOZICIJA – DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ)

ATSAKINGI MOKYTOJAI: R.KARPAVIČIENĖ, V.BAURA, V.JUSIONIS,  A.BALTRŪNAS, D.LIŠKEVIČIUS, R.MILKINTAS, R.MARTINĖNAS,  A.PAKALKA, A.JURGELIONYTĖ VARNĖ, V.ŽIRGULIS

GEGUŽĖS 22 DIENĄ 8D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

9 KLASĖ II PUSMETIS. IV PERŽIŪRA VYKS 2018 GEGUŽĖS 29 DIENĄ

12.30 – 13.30 VAL. DARBŲ EKSPONAVIMAS
13.30 – 14.00 VAL. TĖVŲ LAIKAS
14.00 –16.30VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS
A.GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA
(ESKIZAI, GRAFIKA, GRAFIKOS KOMPOZICIJA, AKVARELĖ - DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ.)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, A.BALTRŪNAS, J.BURKŠAITIS, R.MARTINĖNAS

II GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA
(ESKIZAI – DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ. SKULPTŪRA, SKULPTŪROS KOMPOZICIJA,
ERDVINĖ KOMPOZICIJA – 103 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: M.PIEKURAS, R.KARPAVIČIUS, R.MILKINTAS

III GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA
(ESKIZAI– DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ. DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, PROJEKTINĖ KALBA – 307 PATALPOJE. )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: L.BLAŽIŪNAS, J.BURKŠAITIS, A.RUZGAILIENĖ, D.RAMELIS

IV GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA
(ESKIZAI, TAPYBA, TAPYBOS KOMPOZICIJA, PLOKŠTUMINĖ KOMPOZICIJA – DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: I.TALMANTIENĖ, M.PIEKURAS, A.ŽEMAITIS, V.JUSIONIS

GEGUŽĖS 29 DIENĄ 9D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ


10 KLASĖ II PUSMETIS. IV PERŽIŪRA VYKS 2018 GEGUŽĖS 22 DIENĄ

12.30 – 13.30 DARBŲ EKSPONAVIMAS
13.30 – 14.00 VAL. TĖVŲ LAIKAS
14.00 – 18.00 VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS A. GARBAUSKO SALĖJE

I GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA
( ESKIZAI, GRAFIKA, GRAFIKOS KOMPOZICIJA, AKVARELĖ – DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ.)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: I.TALMANTIENĖ, A.ŽEMAITIS, V.BAURA, R.VĖLIŪTĖ

II GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA
(ESKIZAI–DAILĖS SKYRIAUS 1 AUKŠTO FOJĖ. SKULPTŪRA, SKULPTŪROS KOMPOZICIJA, ERDVINĖ KOMPOZICIJA -103, 108 PATALPOSE )
ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, M.PIEKURAS, G.AKSTINAS

III GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA
( ESKIZAI– DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ. DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA,
PROJEKTINĖ KALBA – 304 PATALPOJE.)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: M.PIEKURAS, R.KARPAVIČIUS, D.RAMELIS, A.RUZGAILIENĖ

IV GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA
(ESKIZAI, TAPYBA, TAPYBOS KOMPOZICIJA, PLOKŠTUMINĖ KOMPOZICIJA- DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, V.BAURA, V.JUSIONIS

GEGUŽĖS 22 DIENĄ 10D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

 

11 KLASĖ II PUSMETIS. IV PERŽIŪRA VYKS 2018 GEGUŽĖS 30 DIENĄ

DARBUS EKSPONUOJA GEGUŽĖS 29 D. NUO 16.00 IKI 20.00VAL.
8.00  – 8.30 VAL. TĖVŲ LAIKAS
8.30  – 12.30 VAL. VERTINIMAS

VISŲ GRUPIŲ AKADEMINIS PIEŠIMAS EKSPONUOJAMAS
A.GARBAUSKO SALĖJE

TAPYBOS GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA
(ESKIZAI – DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ )
(TAPYBA, TAPYBOS KOMPOZICIJA – 405, 406 PATALPOSE, VITRAŽAS – 316 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.MATONIS, I.TALMANTIENĖ, A.BALTRŪNAS

GRAFIKOS GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA
(ESKIZAI– DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ)
(GRAFIKA, GRAFIKINĖ KOMPOZICIJA, - 310, 317, 318 PATALPOSE, MAKETAVIMAS 211 PATALPOJE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: V.BAURA, R.VĖLIŪTĖ, A.JURGELIONYTĖ VARNĖ, L.BLAŽIŪNAS

SKULPTŪROS GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA
(ESKIZAI – DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ)
(SKULPTŪRA, SKULPTŪRINĖ KOMPOZICIJA – 107 PATALPOJE, ERDVINĖ KOMPOZICIJA - DAILĖS SKYRIAUS
1 AUKŠTO FOJĖ)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: G.PIEKURAS, R.KARPAVIČIUS, R.MILKINTAS, G.PLECHAVIČIUS

DIZAINO GRUPĖ
DARBUS EKSPONUOJA
(ESKIZAI – DAILĖS SKYRIAUS 4 AUKŠTO FOJĖ)
(DIZAINAS, DIZAINO KOMPOZICIJA, PROJEKTINĖ KALBA – 201, 307, PATALPOSE)
ATSAKINGI MOKYTOJAI: M.PIEKURAS, A.RUZGAILIENĖ, A.BALTRŪNAS, T.DUMBRAUSKAS

GEGUŽĖS 30 DIENĄ 11D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ


12 KLASĖ II PUSMETIS. IV PERŽIŪRA VYKO 2018 GEGUŽĖS 3 DIENĄ

 

MOKOMOJI VASAROS PRAKTIKA vyks birželio 1 - 15 d.

_______________________________________________________________________________________________

 

DAILĖS SKYRIUJE I ketvirčio peržiūros vyko:
8 KLASĖS I PERŽIŪRA VYKO 2017 LAPKRIČIO 7 DIENĄ

9 KLASĖS I PERŽIŪRA VYKO 2017 LAPKRIČIO 7 DIENĄ

10 KLASĖS I PERŽIŪRA VYKO 2017 LAPKRIČIO 8 DIENĄ

11 KLASĖS I PERŽIŪRA VYKO 2017 LAPKRIČIO 8 DIENĄ

12 KLASĖS I PERŽIŪRA VYKO 2017 LAPKRI2IO 9 DIENĄ

DAILĖS SKYRIUJE II ketvirčio peržiūros vyko:
1, 2, 3, 4 KLASIŲ I PUSMEČIO PERŽIŪRA VYKO 2018 SAUSIO 5 DIENĄ

5 KLASĖS I PUSMEČIO PERŽIŪRA VYKO 2018 SAUSIO 8 DIENĄ

6 KLASĖS I PUSMEČIO PERŽIŪRA VYKO 2018 SAUSIO 8 DIENĄ 

7 KLASĖS I PUSMEČIO PERŽIŪRA VYKO 2018 SAUSIO 9 DIENĄ

8 KLASĖ I PUSMETIS. II PERŽIŪRA VYKO 2018 SAUSIO 9 DIENĄ

9 KLASĖ I PUSMETIS. II PERŽIŪRA VYKO 2018 SAUSIO 10 DIENĄ

10 KLASĖ I PUSMETIS. II PERŽIŪRA VYKO 2018 SAUSIO 10 DIENĄ

11 KLASĖ I PUSMETIS. II PERŽIŪRA VYKO 2018 SAUSIO 11 DIENĄ

12 KLASĖ I PUSMETIS. II PERŽIŪRA VYKO 2018 SAUSIO 11 DIENĄ

DAILĖS SKYRIUJE III ketvirčio peržiūros vyko:

8 KLASĖ II PUSMETIS. III PERŽIŪRA VYKO 2018 KOVO 20 DIENĄ

9 KLASĖ II PUSMETIS. III PERŽIŪRA VYKO 2018 KOVO 20 DIENĄ

10 KLASĖ II PUSMETIS. III PERŽIŪRA VYKO 2018 KOVO 21 DIENĄ

11 KLASĖ II PUSMETIS. III PERŽIŪRA VYKO 2018 KOVO 21 DIENĄ

12 KLASĖ II PUSMETIS. III PERŽIŪRA VYKO 2018 KOVO 22 DIENĄ

 

2016-17 m. m. peržiūrų tvarkaraštis

2017-08-21

 DAILĖS SKYRIUS
2016-17 m. m. peržiūrų tvarkaraštis 

Skaityti daugiau...

2015 -16 m. m. peržiūrų tvarkaraštis

2017-05-30

DAILĖS SKYRIUS

II PUSMEČIO PERŽIŪROS

Skaityti daugiau...

2014-15 m. m. II pusmečio peržiūrų tvarkaraštis

2015-09-07

`2014 – 2015 MOKSLO METŲ DAILĖS SKYRIAUS II PUSMEČIO
PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS

Skaityti daugiau...

2014-15 m. m. I pusmečio peržiūrų tvarkaraštis

2015-09-07

2014 – 2015 MOKSLO METŲ DAILĖS SKYRIAUS I PUSMEČIO
II KETVIRČIO PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS

Skaityti daugiau...

2013-14 m. m. II pusmečio peržiūrų tvarkaraštis

2015-09-07

2013 – 2014 MOKSLO METŲ DAILĖS SKYRIAUS II PUSMEČIO
PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS

Skaityti daugiau...

2013-14 m. m. I pusmečio peržiūrų tvarkaraštis

2015-09-07

2013-2014 MOKSLO METŲ DAILĖS SKYRIAUS I PUSMEČIO
PERŽIŪRŲ TVARKARAŠTIS

Skaityti daugiau...

Rėmėjai



Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer


 



Ponia Valdereza Lenktaitis 


karoso

 

 S.Karoso labdaros ir paramos fondas


15min-logo


UAB 15min


LRT kultura

 

LRT Kultūra