Svetaines struktura
2020-11-30

Baleto skyriuje dirba

2020-09-11

Direktoriaus pavaduotojas baleto ugdymui

 Eligijus Butkus 

Koncertinės ir sceninės praktikos specialistė

Giedrė Zaščižinskaitė-Keblienė 


Deimantė Karpušenkovienė - klasikinio ir duetinio šokių, barre-a-terre, kūno formavimo ir gimnastikos metodinės komisijos pirmininkė

Klasikinio šokio technikos bei praktikos mokytojai

Loreta Bartusevičiūtė-Noreikienė 

Neli Beredina 

Audronė Domeikienė

Gražina Dautartienė

Liudmila Grava  

Deimantė Karpušenkovienė 

Marija Kiršienė 

Danielius Kiršys 

Rūta Kudžmaitė-Daraškevičienė

Aleksandr Semionov 

Petras Skirmantas 

Jolanta Vymerytė 

Kristina Kanišauskaitė-Navickienė

Duetinio šokio mokytojai

Jurij Melnikov 

Kristina Gudžiūnaitė

Genadij Žuvovskij

Barre-a-terre mokytoja

Jolanta Vymerytė 

Giedrė Zaščižinskaitė-Keblienė 

 

Kūno formavimo mokytojai

Algirdas Papickas

Jurij Melnikov

Gimnastikos mokytoja

Svetlana Jasevičienė 

 

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė - modernaus ir šiuolaikinio šokio, aktorinio meistriškumo moderniame šokyje, kompozicijos ir improvizacijos, teatro ir baleto istorijos, jogos metodinės grupės pirmininkė

Modernaus/šiuolaikinio šokio mokytojai 

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė 

Sigita Juraškaitė

Paulius Prievelis

Erika Vizbaraitė-Vaičiulienė

Miglė Praniauskaitė

Kompozicijos ir improvizacijos mokytojai

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė

Sigita Juraškaitė

Paulius Prievelis

Aktoriaus meistriškumo mokytojas

Vaidotas Martinaitis 

Gatvės šokių mokytojas

Jevgenij Tichonov

Jogos mokytoja

Brigita Paulauskienė 

Teatro, baleto, šiuolaikinio šokio istorijos mokytojai

Jelena Malikėnienė 

Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė

Muzikos kūrinių analizės ir pasaulio ritmų mokytojas

Vytautas Jurgutis 


Aušra Gineitytė charakterinio, l. liaudies, istorinio šokių, aktorinio meistriškumo klasikiniame šokyje, improvizacijos, grimo metodinės  komisijos pirmininkė

Charakterinio šokio mokytoja              

Aušra Gineitytė

Istorinio šokio mokytoja

Loreta Bartusevičiūtė-Noreikienė

Lietuvių liaudies šokio mokytoja

Raminta Čyplytė

Aktoriaus meistriškumo mokytojai

Vaidotas Martinaitis

Živilė Baikštytė 

Grimo mokytoja

Beržiūnė Jurgita

Improvizacijos mokytojai

Vytautas Brazdylis

Erika Vizbaraitė-Vaičiulienė

Aušra Gineitytė


Judita Plytnikienė  - akompaniatorių metodinės komisijos pirmininkė

Akompaniatoriai

Olga Beliukevičienė 

Audronė Bernotavičienė 

Nida Butkevičienė 

Idalija Dirsienė 

Jelena Isakova 

Jurgita Kazakevičiūtė 

Vilija Urbonienė

Marija Kižina 

Dalia Lapienienė  

Rita Liutenko 

Liudmila Taranikova 

Audronė Uzdraitė 

Birutė Vanagė

Loreta Zinkevičienė 

Eglė Gabrėnaitė

Agnė Jurkūnienė


Audronė Uzdraitė  – šokio akompanavimo metodinės komisijos pirmininkė

Šokio akompanavimo mokytojai

Jelizaveta Atamalian

Violeta Balčytienė

Olga Beliukevičienė

Nida Butkevičienė

Idalija Dirsienė

Dovilė Grušnienė

Danielė Jurkšaitė

Agnė Jurkūnienė

Jurgita Kazakevičiūtė

Dalia Lapienienė

Vilija Urbonienė

Jolanta Minkevičienė

Vilma Pečiukonytė

Judita Plytnikienė

Jūratė Rudaitienė

Raimonda Savickienė

Audronė Uzdraitė

Loreta Zinkevičienė

Dalia Vasiliauskaitė-Jucienė

Vaida Kirvelytė


Masažuotojas

Matas Gvazdauskas

Kineziterapeutas

Algirdas Papickas

 

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis